2155L931

Dane Szczegółowe

ID: #2155L931
Cena: 336600 PLN
Typ nieruchomości: Mieszkania
Typ transakcji: Sprzedaż
Miasto: Katowice
Pokoje: 3
Powierzchnia: 66m2
Dzielnica: Piotrowice
Piętro: 2

Sprzedaż mieszkań na Osiedlu Miłe Zacisze II.

Przedstawiamy do kupna przestronny, nowoczesny apartament, znajdujący się przy ul. Tunelowej w Katowicach.

Apartament znajduje się w trzy kondygnacyjnym budynku na parterze o powierzchni ponad 66 m2, i składa się z przedpokoju(7m2), łazienki(5m2), pokoju dziennego(22m2), kuchni z aneksem(8m2) oraz dwóch sypialni(15m2 i 9m2), komórki lokatorskiej, tarasu lub balkonu.

Duża możliwość aranżacji wnętrz, przystosowania pod własne potrzeby, wydzielenia miejsca pracy, zastosowania nowoczesnego wyposażenia.

Miejsce parkingowe znajduje się w podziemnej części kompleksu, podobnie jak komórki lokatorskie.

Niska zabudowa, piękna okolica z doskonałą infrastrukturą i rozplanowanym obszarem rekreacji, w tym tereny zielone i place zabaw, pozwalają odnaleźć spokój we własnym mieszkaniu. Spójna architektura utrzymana w kameralnym stylu. Bezpieczeństwo gwarantuje monitoring, ogrodzenie oraz całodobowa ochrona. Łatwy dojazd do centrum Katowic oraz bliskość do drogi ekspresowej S1 oraz autostrady A4, pozwala na szybki dojazd do miast ościennych.

Osiedle Miłe Zacisze II, to kontynuacja udanego projektu o tej samej nazwie, które funkcjonuje po drugiej stronie ul. Tunelowej. Kolejna część programu świadczy o zasłużonym sukcesie i dużym zapotrzebowaniu na tego typu mieszkania.

Możliwość kupienia apartamentu o innej powierzchni z przedziału 47m2 a 69m2, a także ich łączenia. Nie pozwól, by Twoje mieszkanie kupił ktoś inny. Zapraszamy.

Lokale mieszkalne na parterze – 5100,00 zł/m2, opłata za taras: 680,00 zł/m2

Lokale mieszkalne na I piętrze – 4799,00 zł/m2, opłata za balkon: brak.

Lokale mieszkalne na parterze – 4900,00 zł/m2, opłata za balkon: 1500,00 zł/m2

Apartamenty zostały zaprojektowane by zagwarantować komfort, nowoczesność oraz funkcjonalność. Spełniają warunki wymagane w programie MDM.

Cena sprzedaży 336.600 PLN, do negocjacji.

Sprawdź inne oferty mieszkań www.e-atelier.pl

Zadzwoń, a pomożemy Ci zaaranżować mieszkanie.

Ofertę prowadzi: Edyta Ostafińska-OBER pod nr tel. 501 150 747.

Załatwimy za Ciebie wszelkie formalności, ubezpieczymy Twoją nieruchomość, urządzimy modnie mieszkanie i zapewnimy obsługę kredytową. (Licencja nr 6720)

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.

e-Atelier

usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a także w zakresie ubezpieczeń majątkowych, kredytów hipotecznych, home staging oraz architekturze i wystroju wnętrz.

Ogłoszenia

Informacje od e-Atelier

Poszukujemy

mieszkań, domów i gruntów dla naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami !!!