2528L931

Dane Szczegółowe

ID: #2528L931
Cena: 627600 PLN
Typ nieruchomości: Domy
Typ transakcji: Sprzedaż
Miasto: Katowice
Pokoje: 4
Powierzchnia: 156m2
Dzielnica: Zarzecze
Działka: 650m2

Do sprzedaży dom jednorodzinny na zamkniętym osiedlu w Katowicach – Zarzeczu o pow. całkowitej 152m2. Dom dwukondygnacyjny; ściany z pustaków ceramicznych typu Porotherm, stropy żelbetonowe. Parter: salon z jadalnią, kuchnia, pom. gosp, toaleta, hall, garaż. I piętro: 3 sypialnie, 3 garderoby, łazienka z toaletą, hall. Okna nowe drewniane, drzwi wejściowe drewniane antywłamaniowe. Dach pokryty brązową dachówką ceramiczną. Dom ocieplony styropianem, elewacja tynkiem akrylowym z elementami klinkieru i okładziny drewnianej. Wewnątrz podłogi-wylewka; ściany-gips. Brama garażowa sterowana pilotem. Instalacje wod-kan, c.o., elektryczne. Okolica cicha, spokojna, zielona. W okolicy zabudowa nowych domów jednorodzinnych. Dodatkowym atutem jest bliskość zarówno łąk i lasów. Łatwy dojazd do Centrum Katowic i Mikołowa.

Cena sprzedaży 627.600 PLN, do negocjacji.

Szukasz innego domu? Sprawdź nasze oferty: www.e-atelier.pl

Zaoszczędź czas z nami! Wykonamy za Ciebie wszystkie formalności!

Ofertę prowadzi: Edyta Ostafińska-Ober tel. 501 150 747.

Załatwimy za Ciebie wszelkie formalności, ubezpieczymy Twoją nieruchomość, urządzimy modnie mieszkanie i zapewnimy obsługę kredytową. (Licencja nr 6720)

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.

e-Atelier

usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a także w zakresie ubezpieczeń majątkowych, kredytów hipotecznych, home staging oraz architekturze i wystroju wnętrz.

Ogłoszenia

Informacje od e-Atelier

Poszukujemy

mieszkań, domów i gruntów dla naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami !!!