2546L931

Dane Szczegółowe

ID: #2546L931
Cena: 450000 PLN
Typ nieruchomości: Tereny/Obiekty
Typ transakcji: Sprzedaż
Miasto: Ruda Śląska
Powierzchnia: 450m2
Działka: 1900m2

Na sprzedaż dwupiętrowa kamienica położona w Rudzie Śląskiej, na działce o pow. blisko 1900 m2. Budynek o pow. użytkowej ponad 380 m2, w dobrej lokalizacji, o dużym potencjale, z przeznaczeniem na działalność gospodarczą lub funkcje mieszkaniowe. Na parterze znajduje się wiatrołap, duże pomieszczenie na działalność (ok. 60 m2), pokój biurowy (gabinet) i pomieszczenie socjalno-sanitarne dla pracowników. Na pierwszym piętrze mieści się lokal o powierzchni około 70 m2 plus dwa pokoje biurowe, natomiast drugie piętro na dzień dzisiejszy, pełni funkcję mieszkalną (pow. ok. 110 m2). Przedmiotowa kamienica znajduje się w dobrym stanie; posiada wszystkie instalacje (wodna, kanalizacyjna, gazowa i elektryczna ). Ogrzewanie CO ekologiczne gazowe i kominkowe. Na posesji znajduje się również budynek gospodarczy o powierzchni ok.70 m2, plus garaż. Niniejsza nieruchomość nadaje się na działalność typu: prywatne przedszkole lub szkołę, kancelarie, biura, NZOZ, gabinety lekarskie itp. Dobra komunikacja miejska oraz dobry dojazd do DTŚ i A4.

Cena sprzedaży 450.000 PLN, do negocjacji.

Szukasz innej nieruchomości? Sprawdź nasze oferty: www.e-atelier.pl

Zaoszczędź czas z nami! Wykonamy za Ciebie wszystkie formalności!

Ofertę prowadzi: Edyta Ostafińska tel. 501 150 747.

Załatwimy za Ciebie wszelkie formalności, ubezpieczymy Twoją nieruchomość, urządzimy modnie mieszkanie i zapewnimy obsługę kredytową. (Licencja nr 6720)

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.

e-Atelier

usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a także w zakresie ubezpieczeń majątkowych, kredytów hipotecznych, home staging oraz architekturze i wystroju wnętrz.

Ogłoszenia

Informacje od e-Atelier

Poszukujemy

mieszkań, domów i gruntów dla naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami !!!