2798L931

Dane Szczegółowe

ID: #2798L931
Cena: 799000 PLN
Typ nieruchomości: Domy
Typ transakcji: Sprzedaż
Miasto: Katowice
Pokoje: 6
Powierzchnia: 270m2
Działka: 800m2

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana domem wolnostojącym o powierzchni użytkowej ok. 180 m2 znajdująca się w Katowicach – Piotrowicach. Dom jest dwu piętrowy, na każdym piętrze znajduje się łazienka z wc i prysznicem oraz 3 pokoje, w tym jeden z kominkiem. Dodatkowo na piętrze: kuchnia z wyspą i jadalnią. Całość budynku jest podpiwniczona, gdzie wysokość piwnic to 2,20 m. Dom jest zadbany i może ze względu na swój układ stanowić dom dla 2 rodzin! – niezależna klatka schodowa. Działka na której budynek został zbudowany wynosi ok.800m2, jest zadbana z małym domkiem ogrodowym do biesiadowania i garażem wolnostojącym.

Budynek postawiony w latach 1966 i był gruntownie remontowany w latach 2000-2004. Na podłodze znajdują się parkiety i panele, za wyjątkiem kuchni , łazienek i częściowo przedpokoju, gdzie są kafelki. Dom ocieplony wełną mineralną, nowe okna, nowe pokrycie dachowe, instalacje, w tym nowy piec gazowy (dwufunkcyjny) oraz nowe rurki.

Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej i zielonej okolicy, z dala od ruchliwej ulicy. W pobliżu mamy dworzec PKP, przystanki autobusowe, market około 1 km.

Cena sprzedaży 799.000 PLN, do negocjacji.

Szukasz innego domu? Sprawdź nasze oferty: www.e-atelier.pl

Zaoszczędź czas z nami! Wykonamy za Ciebie wszystkie formalności!

Ofertę prowadzi: Edyta Ostafińska-Ober tel. 501 150 747.

Załatwimy za Ciebie wszelkie formalności, ubezpieczymy Twoją nieruchomość, urządzimy modnie mieszkanie i zapewnimy obsługę kredytową. (Licencja nr 6720)

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.

e-Atelier

usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a także w zakresie ubezpieczeń majątkowych, kredytów hipotecznych, home staging oraz architekturze i wystroju wnętrz.

Ogłoszenia

Informacje od e-Atelier

Poszukujemy

mieszkań, domów i gruntów dla naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami !!!