3295L931

Dane Szczegółowe

ID: #3295L931
Cena: 7400 PLN
Typ nieruchomości: Lokale
Typ transakcji: Wynajem
Miasto: Katowice
Pokoje: 6
Powierzchnia: 200m2
Dzielnica: Centrum

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni około 200 m2 (sale 70 oraz 54 m2; dwa mniejsze pokoje 16 m2 – lub jeden duży 32 m2; małe pomieszczenie 12 m2), znajdujący się na parterze w podwórku kamienicy. Dodatkowo najemca uprawniony jest do korzystania z pomieszczenia socjalnego oraz toalety. Nieruchomość w wysokim standardzie, w ścisłym centrum Katowic, w bardzo ruchliwej i prestiżowej lokalizacji. Budynek strzeżony oraz monitorowany, na każdym piętrze znajdują się kontrolery dostępu.

Istnieje możliwość wynajmu mniejszych powierzchni!

Czynsz najmu 37 PLN / m2 + 12 PLN / m2 opłaty eksploatacyjnej (woda, energia, CO, sprzątanie powierzchni wspólnej, monitoring klatki schodowej i korytarzy, wywóz śmieci). + media, do negocjacji.

Sprawdź inne lokale! www.e-atelier.pl

Zadzwoń, pomożemy znaleźć Ci odpowiedni lokal.

Ofertę prowadzi: Damian Kuźma tel. 508 368 728.

Załatwimy za Ciebie wszelkie formalności, ubezpieczymy Twoją nieruchomość, urządzimy modnie mieszkanie i zapewnimy obsługę kredytową. (Licencja nr 6720)

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.

e-Atelier

usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a także w zakresie ubezpieczeń majątkowych, kredytów hipotecznych, home staging oraz architekturze i wystroju wnętrz.

Ogłoszenia

Informacje od e-Atelier

Poszukujemy

mieszkań, domów i gruntów dla naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami !!!