3395L931

Dane Szczegółowe

ID: #3395L931
Cena: 2300 PLN
Typ nieruchomości: Mieszkania
Typ transakcji: Wynajem
Miasto: Katowice
Pokoje: 2
Powierzchnia: 51m2
Dzielnica: Brynów
Piętro: 1

*oferta bez prowizji !!! Do wynajęcia mieszkanie o pow. ponad 50 m2, na które składa się salon z ogrodem zimowym, kuchnia, sypialnia, łazienka oraz przedpokój. Mieszkanie w pełni wyposażone, znajduje się na I piętrze w budynku z windą, na osiedlu zamkniętym z całodobową ochroną,

– osiedlu Ligota Park w Katowicach. Osiedle znajduje się w atrakcyjnej dzielnicy Katowic – Brynowie. Lokalizacja inwestycji jest bardzo popularna ze względu na bliskość potrzebnej do życia infrastruktury typu: sklepy, przychodnie lekarskie, apteki, szkoły, przedszkola, banki, tereny rekreacyjne (w sąsiedztwie osiedla znajduje się basen miejski, a także pieszo 10 min mamy do Parku Kościuszki). Całe osiedle to kompleks 8 budynków o ciekawej i zwartej architekturze.

W przedmiotowej ofercie w cenie jest dodatkowo miejsce postojowe w parkingu podziemnym oraz komórka. Czynsz najmu to 2.299 PLN plus media typu prąd i woda.Wymagana kaucja do uzgodnienia. więcej informacji udziela opiekun oferty – tel. 501 150 747. Zapraszamy do oglądania e-Atelier Nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie nie stenowi oferty w rozumieniu przepisów KC.

e-Atelier

usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a także w zakresie ubezpieczeń majątkowych, kredytów hipotecznych, home staging oraz architekturze i wystroju wnętrz.

Ogłoszenia

Informacje od e-Atelier

Poszukujemy

mieszkań, domów i gruntów dla naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami !!!