3415L931

Dane Szczegółowe

ID: #3415L931
Cena: 239000 PLN
Typ nieruchomości: Mieszkania
Typ transakcji: Sprzedaż
Miasto: Katowice
Pokoje: 3
Powierzchnia: 60m2
Dzielnica: Piotrowice
Piętro: 2

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w południowej dzielnicy Katowic, na pograniczu Ochojca i Piotrowic. Mieszkanie o powierzchni ponad 60m2, gdzie mamy 3 niezależne pokoje oraz kuchnię z oknem, łazienkę, osobno wc i przedpokój. Mieszkanie urządzone i wyposażone jak na zdjęciach, z dużym (ok 5 m) balkonem. Nieruchomość posiada założoną księgę wieczystą.

W budynku jest domofon oraz czysta i zadbana klatka schodowa. W najbliższym sąsiedztwie są budynki w niskiej zabudowie. Dookoła zielono, plac zabaw i miejsca do parkowania.

Do mieszkania przynależą 2 piwnice. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu pełna infrastruktura: szkoły, małe sklepy i markety, banki, apteki, przystanki komunikacji miejskiej itp.; b.dobry dojazd do centrum Katowic. Centralne ogrzewanie miejskie, ciepła woda z piecyka gazowego w łazience, natomiast w kuchni elektryczny podgrzewacz wody.

Zabudowane elementy wyposażenia typu meble kuchenne, szafa itp. pozostają w cenie. Zapraszamy serdecznie do oglądania, więcej informacji udziela opiekun oferty: Edyta Ostafińska tel. 501 150 747. Zapraszamy e-Atelier Nieruchomości.

Pomagamy w uzyskaniu dogodnego kredytu hipotecznego.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.

e-Atelier

usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a także w zakresie ubezpieczeń majątkowych, kredytów hipotecznych, home staging oraz architekturze i wystroju wnętrz.

Ogłoszenia

Informacje od e-Atelier

Poszukujemy

mieszkań, domów i gruntów dla naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami !!!