3420L931

Dane Szczegółowe

ID: #3420L931
Cena: 9000 PLN
Typ nieruchomości: Lokale
Typ transakcji: Wynajem
Miasto: Katowice
Powierzchnia: 420m2
Dzielnica: Centrum

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię typu „open space” wraz z pomieszczeniem dyrekcyjno – biurowym zlokalizowaną w Katowicach w dzielnicy Wełnowiec. Zespół pomieszczeń biurowych usytuowany jest na trzecim piętrze w nowoczesnym 3-kondygnacyjnym budynku. Przedmiotowy moduł biurowy do wynajęcia ma powierzchnię 93m2, 268m2, 361m2 oraz całe piętro 424 m2. W budynku znajdują się pomieszczenia archiwalne w kwocie od 22,00 PLN/m2 netto. Miejsce postojowe 150,00 PLN/miejsce netto.

Zespół pomieszczeń jest w wysokim standardzie ? wyposażone są w sieć komputerową z dostępem do internetu, mają klimatyzowane wnętrza wraz z aneksami kuchennymi, na ścianach gładzie, wykładzina dywanowa. Przy najmach długoterminowych możliwość aranżacji wnętrza. Budynek monitorowany i ochraniany całodobowo wraz z obsługa recepcji. Nieruchomość spełnia kryteria przyjazności wobec osób niepełnosprawnych.

Doskonała lokalizacja, która umożliwia bezkolizyjny wyjazd na drogi szybkiego ruchu w kierunku Krakowa, Gliwic, Wrocławia, Warszawy i Bielska Białej. Bardzo dobry dostęp do komunikacji tramwajowej i autobusowej oraz położenie w strefie bezpłatnego parkowania miasta Katowice.

e-Atelier

usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a także w zakresie ubezpieczeń majątkowych, kredytów hipotecznych, home staging oraz architekturze i wystroju wnętrz.

Ogłoszenia

Informacje od e-Atelier

Poszukujemy

mieszkań, domów i gruntów dla naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami !!!